Themes - Twenty Fifteen - en to hu translation catalogue (57 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
hu: Az alapértelmezett Twenty Fiften (2015) sablonunk áttekinthető, a blogolást helyezi a középpontba, és a megjelenésében fontos figyelmet kapott a jól láthatóság. A Twenty Fiften egyszerű, tiszta tipográfiája biztosítja a kiváló olvashatóságot bármilyen méretű képernyőn, és többnyelvű megjelenéssel rendelkezik. Elsődleges megközelítésünk az, hogy kiváló megjelenítést biztosítsunk mobil eszközökön, a tartalmat helyezzük a középpontba, függetlenül attól, hogy a látogató okostelefonon, tableten, laptopon vagy asztali számítógépen érkezik a honlapra.

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: <span class="screen-reader-text"> %s</span> bejegyzéshez hozzászólás

en: Previous post:
hu: Korábbi bejegyzések:

en: Previous
hu: Előző

en: Next post:
hu: Következő bejegyzések:

en: Next
hu: Következő

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye:

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
hu: Teljes méret

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
hu: Címke

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
hu: Kategória

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
hu: Szerző

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
hu: Közzétéve

[ctx: Used before post format.]
en: Format
hu: Forma

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Newer Comments
hu: Újabb hozzászólás

en: Older Comments
hu: Korábbi hozzászólás

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: Blue
hu: Kék

en: Purple
hu: Lila

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Yellow
hu: Sárga

en: Dark
hu: Sötét

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Header and Sidebar Background Color
hu: Fejrész és oldalsáv háttérszín

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
hu: Kis képernyő méretnél a fejlécre,és az oldalsávra széles képernyőn.

en: Header and Sidebar Text Color
hu: Fejrész és oldalsáv szövegszín

en: Base Color Scheme
hu: Alap színséma

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hu: A Twenty Fifteen használatához minimálisan a WordPress 4.1 verziója szükséges. Ezen a honlapon a %s verzió üzemel. A frissítést követően ismételjük meg a műveletet.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
hu: <span class="meta-nav">Kategória</span>: <span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
hu: Következő kép

en: Previous Image
hu: Előző kép

en: Menu and widgets
hu: Menü és widgetek

en: Skip to content
hu: Kilépés a tartalomba

en: collapse child menu
hu: almenü összezárása

en: expand child menu
hu: almenü szétnyitása

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
hu: be

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
hu: Az oldalsávon történő megjelenítéshez itt kell widgetet hozzáadni.

en: Widget Area
hu: Widget terület

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

note: #-#-#-#-#  twentyfifteen.pot (Twenty Fifteen 2.0)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
hu: https://hu.wordpress.org/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem található az, amire gondoltunk. Talán, egy újabb keresés segíthet.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Nothing Found
hu: Nincs találat!

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Pages:
hu: Oldalak:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
hu: %s részletei...

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.

en: View all posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: Published by
hu: Szerző:

en: Page
hu: Oldal

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nincs értékelhető találat. Talán egy újabb keresés segíthet.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: A keresett oldal nem található.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
hu: a WordPress Magyarország csapata
