30 készlet otthonra talál Karácsonyig – Eredmény

Az ARM Hungary jóvoltából újabb 30 micro:bit készlettel (összesen 300 darab micro:bittel) gyarapodott a micro:bit botorkálás programunk.

Úgy döntöttünk, hogy ezen készleteket tartós bérleti konstrukcióban helyezzük el olyan (nonprofit alapon működő) iskolákban, ahol a legnagyobb kihasználtsággal tudnak majd üzemelni. Ennek érdekében egy pályázatot hirdettünk.

A pályázatot kiértékeltük, a micro:bit készleteket az alábbi intézmények fogják tudni használni 2021. januárjától:

Intézmény neve Irányítószám Város/Község
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye 6100 Kiskunfélegyháza
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2314 Halásztelek
Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2750 Nagykőrös
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola 2335 Taksony
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium 1027 Budapest
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola 5630 Békés
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola 6500 Baja
Mezőtúri Református Kollégium 5400 Mezőtúr
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda 6237 Kecel
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv EGYMI 6723 Szeged
Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – Katica Bölcsőde 4235 Biri
Megyeri Úti Általános Iskola 1044 Budapest
Egri Lenkey János Általános Iskola 3300 Eger
Budavári Általános Iskola 1014 Budapest
Szent Imre Katolikus Általános Iskola 2300 Ráckeve

Gratulálunk a készleteket elnyert iskoláknak, és jó munkát kívánunk!